Cephalofair Games – Gloomhaven: Buttons & Bugs

Cephalofair Games - Gloomhaven: Buttons & Bugs

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼

Wydawnictwo Cephalofair Games ogłosiło właśnie nową grę z uniwersum Gloomhaven! Gloomhaven: Buttons & Bugs to gra przeznaczona do rozgrywki solo, z zupełnie nową, oryginalną kampanią fabularną napisaną przez Isaaca Childresa, która oferuje graczom styl rozgrywki podobny do Gloomhaven. Kompaktowy rozmiar, wygodne przygotowanie i waga poniżej 0,5 kg pozwala graczowi szybko rozpocząć rozgrywkę i ukończyć scenariusz w ciągu 20 minut.

“W każdym scenariuszu gracze korzystają z jednej karty, która przedstawia pojedynczego najemnika walczącego z garstką przeciwników, przy użyciu uproszczonych akcji i sztucznej inteligencji. Każdy najemnik ma tylko cztery dwustronne karty w swojej talii, ale mogą one być używane dwukrotnie – zarówno z przodu, jak i z tyłu – zanim zostaną odrzucone. Ataki są rozstrzygane za pomocą kostki w połączeniu z tabelą modyfikatorów, a zarówno tabela, jak i karty umiejętności najemców mogą być ulepszane w miarę postępu w kampanii. Fabuła gry jest lekka, zasady są minimalne, a przygotowanie i zakończenie jest szybkie i przyjemne.”

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #gloomhavene #buttonsandbugs #cephalofairgames ///Cephalofair Games – Gloomhaven: Buttons & Bugs///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia