Bored Games – Kocie Królestwa

Bored Games - Kocie Królestwa

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼

Jeśli lubicie urocze kociaki, to z pewnością zainteresuje was nowa gra wydawnictwa Bored Games, zatytułowana „Kocie Królestwa”. Premiera gry odbędzie się 2 grudnia, ale już na Festiwal ALEgramy 2023 będziecie mogli ją zakupić przedpremierowo, zagrać, a nawet porozmawiać z jej autorem, Maciejem Stępniem.

“Kocie Królestwa” to gra w której gracze starają się rozbudować swoje własne krainy zdobywając nowe terytoria, eksplorując je w poszukiwaniu skarbów i rozbudowując o nowe budynki.
Celem gry jest stworzenie najlepszej i najefektywniej zarządzanej krainy, która pozwoli uzyskać największy dochód i dostarczyć jak największą daninę dla Królowej – a ten kto tego dokona, zostanie nowym Królem.
Gra opiera się na mechanice budowanie własnego silnika – gracze za zgromadzone złoto i zasoby mogą kupować nowe karty budynków i rozbudowując własną krainę zwiększać jej możliwości ekonomiczne.
Wykorzystuje również mechanikę worker placement – wysyłając własnych Magnatów do poszczególnych miejsc możemy skorzystać z ich akcji oraz uruchamiać zdolności budynków jak również przydzielać naszych poddanych do pracy w konkretnych budynkach.”

📐: Maciej Stępień
🖌: Ewa Kot- Rembowska
👫: 1-4 (od 14 r.ż)
⏰: 40-120 minut

~ Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #kociekrólestwa #boredgames ///Bored Games – Kocie Królestwa///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia