BOARD NEWS 59 Gry planszowe, wiadomości i nowości

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crowdfundingowe:

W aktualnym wydaniu BOARD NEWS pochwalę się nieco statystykami oglądalności Planszowego Telexpressu w Telewizji Kablowej E-Sport. Od miesiąca codziennie w wieczornym paśmie publikowanych jest odcinek BOARD NEWS. Obejrzało nas prawie 200 tysięcy widzów .

A teraz wszystkich oglądających zapraszam na nowości ze świata nowoczesnych planszówek.

Dziś powiem o grach planszowych takich jak Dziennik Wyprawa 1907, Posiadłość Szaleństwa Ścieżka Węża, Bliżej i Dalej, Black Mirror: Nosedive, Eminent Domain. O serii gier karcianych Sherlock oraz o dodatku Dokąd Sięgają Korzenie do gry Kawerna i Regent do gry Karak.

Wydawnictwo Rebel potwierdza wydanie polskiej wersji gry Fallout Shelter. Jeśli chcecie schwytać bazyliszka to możecie w grze Merlin’s Beast Hunt. Dla fanów gry Marco Polo mam dobrą nowinę o możliwości powiększenia kolekcji o Marco Polo II: In the Service of the Khan.

Z Kicstarterowych zapowiedzi oraz polskich kampanii trudno nie wspomnieć o grze Titans, Zerywia i Glory a Game of Knights, które możecie wspierać lub za chwilę będziecie mogli. W kartach na stół dziś gość zagraniczny David Chircop.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika w dziale gier familijnych i gier dla dzieci opowie o karcianych grach od Trefla. A będą to Bystre główki, Gra o tort i Trefle oraz Micro City.

Dział Kickstarter:

Kuba przybliży Star Wars Colony Wars oraz kampanie gier Titans, Arkeis i D.E.I.

Na koniec o aplikacji Gramywto i ich pomyśle jak możecie wygrać grę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia