BOARD NEWS #54 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crowdfundingowe:

Zapraszam na kolejny odcinek BOARD NEWS. Dziś poznacie kilka nowych gier planszowych oraz odświeżymy znane już tytuły. Nowością jest gra Black Angel od wydawnictwa Rebel, a znana już planszówka Na Skrzydłach doczekała się dodatku Ptaki Europy. FoxGames daje graczom możliwość pojedynków w grze Żelazna Kurtyna oraz Wyścig Balonów. A wydawnictwo G3 zapowiedziało wydanie Karczmy pod pękatym kuflem. O nowościach od Lucrum Games opowie Bartosz i wspomni o nowym wydaniu gry Camel up, a także wyczekiwanych dodatkach do Brzdęka. Zaś od Naszej Księgarni Kolory magii oraz Komnata strachu, to dwa tytuły, które niebawem będą miały premierę.

World News:

Co słychać wśród zagranicznych wydawców gier planszowych? Otóż w wiele nowości będziecie mieli okazję zagrać na tegorocznych targach w Essen min. w grę Cooper Island, małą grę Reinera Knizi pt.: Tajuto. We wtorek na Kickstarterze staruje natomiast kampania dużej gry Oathsworn. Zaś Hard West to planszówka rodem ze starego Dzikiego Zachodu. Kieszonkowa gra Sumo Gnomes to kolejna nowość. Zapowiedziana przez Awaken Realms gra The Great Wall oraz dwie mniejsze od Awaken Realms Lite czyli Flick of Faith oraz rodzinna Bees: The Secret Kingdom.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika w dziale gier dla dzieci opowie o Parku Niedźwiedzi oraz trzech grach z serii Kot Simona.

Dział Kickstarter:

Kuba przybliży kampanie: Time of Legends Joan of Arc, Philosophia, a także Ruins of Mars.

Na wspieram.to i zagramw.to trwają kampanie gier: Tytani, Plażing, oraz Arkana Miłości oraz i projekt Zapuzzlowani. Zaś w najbliższych dniach startują zbiórki dla gry Jagged Alliance, a po niej Fantastyczne Kryształy. Na koniec na pięć pytań w cyklu Karty na stół odpowie mój dzisiejszy gość Bartosz Chlebicki.

Miłego oglądania  i zapraszam za tydzień na kolejny odcinek Board News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia