BOARD NEWS #49 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crowdfundingowe:

Zapraszam na najnowszy odcinek BOARD NEWS. A w nim: premiera gry Western Legends od wydawnictwa Funiverse, nowość czyli gra Jagged Alliance. Galakta zapowiada Pożeracze Snów do gry Horror w Arkham. Dzięki Lucrum Games pojawi się Dust In the Wings w polskiej wersji czyli Odfrunęło z wiatrem. Phalanx przygotował dla graczy nieco polskich treści do gry Hannibal & Hamilcar, a kampania ich gry Successors trwa wciąż na Kickstarterze. Wraz z wydawnictwem Rebel zapraszam Was do zabawy. Przygotowałam pytania w quizie, w którym sprawdzicie swoją planszową wiedzę. Redaktor terenowy Board News w krótkiej relacji o planszówkach. Aktualizacja dotycząca zakończonej kampanii crowdfundingowej czyli gry Łowcy A.D. 2114

World News:

W dziale wieści ze świata opowiadam o grze Time of Legends Destinies od wydawnictwa Lucky Duck Games, nowych tytułach z serii Exceed: Shovel Knight czyli Hope i Shadow Box, o grze The Zorro Dice Game oraz najnowszym projekcie Wolfganga Warscha czyli The Mind Extreme.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika w dziale gier dla dzieci i gier rodzinnych przybliża Wam Morskie opowieści, No to smacznego, oraz Potworek głodomorek od Lucrum Games, a także Zakręcone robale od wydawnictwa Kukuryku.

Dział Kickstarter:

Jakub opowie o dwóch Kickstarterowych projektach gier planszowych. Są nimi: Merchants Cove I Windward.

Na koniec opowiadam o możliwości grania w gry planszowe w pociągu oraz o świetnie rozwijającej się aplikacji Gramyw.to, której mam przyjemność patronować.

Do zobaczenia za tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia