BOARD NEWS #42 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crownfundingowe:

W dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS usłyszycie o premierze gry Narcos oraz Dice Settlers: Osadnicy z Krwi i Kości. Od Rebela sporo tytułów takich jak gra Solenia, Res Arcana, ale też IV już fala dodatków do gry X-wing. Na jesień zapowiedziana jest gra Harry Potter: Hogwarts Battle pod szyldem gdańskiego wydawcy. Ale także dodruk kultowej serii gier Talisman (Magia i Miecz). Czacha Games wydała grę planszową Endeavor: Age of Sail oraz dodatek do tej gry zatytułowany Age of Expansion. Od tego samego wydawnictwa możecie już kupić grę Space Gate Odyssey. Nasza Księgarnia natomiast zapowiada Wyprawę do El Dorado. Na koniec wyczekiwany i tajemniczy tytuł od Awaken Realms czyli Etherfields, której kampania Kickstarterowa zaczyna się w najbliższy wtorek. Gameplay dostępny jest już na kanale OnTable (Link do gameplay), a zasady (Link do zasad) oraz recenzja tej gry (Link do recenzji).

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika opowie o trzech grach skierowanych głównie do najmłodszych graczy czyli Pszczoły, Podaj łapę oraz Fabryka języka.

Dział Kickstarter:

Kuba w dziale Kickstarter natomiast opowie o kampanii gry Pret-a-Porter, Oddysey: Enhanters oraz Middara: Unintentional Malum. Warto dotrwać do końca, bo tu o wydarzeniach. Za tydzień rozpoczyna się BerlinCon, na którym zostaną wyłonieni zwycięzcy tegorocznej nagrody dla twórców i wydawców.

A we wrześniu w katowickim spodku czeka na Was mnóstwo gier planszowych w ramach konwentu Planszówki w Spodku, któremu mam przyjemność patronować.

Planszówki w Spodku II Edycja 14-15/09/2019

DO ZOBACZENIA za tydzień kolejny odcinek BOARD NEWS !

#gryplanszowe#Talisman#BoardNews PORTAL GAMES – Narcos LUCRUM GAMES – Dice Settlers: Osadnicy z Krwi i Kości REBEL – Solenia REBEL – Res Arcana GALAKTA – Talisman (Magia I Miecz) REBEL – IV fala dodatków do gry X-Wing REBEL – Harry Potter: Hogwarts Battle CZACHA GAMES – Endeavor: Age of Sail + dodatek Age of Expansion CZACHA GAMES – Space Gate Odyssey NASZA KSIĘGARNIA – Wyprawa do El Dorado The Quest for El Dorado AWAKEN REALMS – Etherfields LINK: https://bit.ly/2LsH6CU KAMPANIE WSPIERAJĄCE: Fishbone Games – Stworologia [wspieram.to] https://www.facebook.com/Fishbone-Gam… Czas Apokalipsy [wspieram.to] „Karty na stół” (5x pytań do…) Marek Wysocki GRY RODZINNE I DLA DZIECI TREFL – Pszczoły ZIELONA SOWA – Fabryka języka ZIELONA SOWA – Podaj łapę KICKSTARTER: Pret-a-Porter https://www.kickstarter.com/projects/… Oddysey: Enchanters https://www.kickstarter.com/projects/… Middara: Unintentional Malum https://www.kickstarter.com/projects/… WYDARZENIA: Planszówki w Spodku BerlinCON Do zobaczenia w kolejną niedzielę Narcos LINK: https://www.ceneo.pl/18184701;pla?se=… X-wing LINK: https://www.ceneo.pl/18184701;pla?se=… Talisman LINK: https://allegro.pl/oferta/talisman-ma…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia