BOARD NEWS #38 – Gry planszowe, wiadomości i nowości.

W każdą niedzielę rano zapraszam na kolejny odcinek BOARD NEWS, z którego dowiecie się o nowościach, premierach i zapowiedziach nadchodzących gier planszowych. Dziś DZIĘKUJĘ WAM ZA KAŻDĄ SUBSKRYPCJE 🙂 a jest ich już ponad 5 TYSIĘCY!

Newsy, wydarzenia, zapowiedzi i polskie kampanie crownfundingowe:

W dzisiejszym wydaniu planszowego Teleexpresu usłyszycie o grze planszowej Zombicide: Najeźdźca, której przedsprzedaż się rozpoczęła. mówię też o dodatku do gry INIS: Pory roku, podręcznikach do RPG i grze Śmiertelna głębia nocy czyli rozszerzeniu do III edycji Horroru w Arkham. Od wydawnictwa Galakta możemy spodziewać się też gry planszowej Catan Polska, od FoxGames dodatku do Wielkiej Pętli czyli Meteo oraz gry kooperacyjnej Narabi, zaś od Rebela małej gry Sushi Go Party. Aplikacja na telefon, dzięki której możecie znaleźć towarzystwo do grania lub umówić się ze znajomymi na granie w gry planszowe niebawem uruchomi nabór na oficjalne testy. Śledźcie kanał OnTable i oglądajcie BOARD NEWS, bo na pewno będę jeszcze mówiła o tym projekcie.

Z tego wydania planszowych wiadomości poznacie też aktualny stan trwających kampanii crowdfundingowych takich jak Zerywia, Czas Apokalipsy i Chytrogród. Twórcy gry Straszydła, której kampania odbywała się na wspieram.to kilka miesięcy temu pokazali figurki tytułowych straszydeł z tej gry. Stowarzyszenie Gier Planszowych KOŚCI zaprasza na dni Puszczykowa, gdzie będzie można pograć w wiele planszówek. Będzie można także wziąć udział w eliminacjach do Mistrzostwo Polski w grę Catan i Carcassone.

Gry Rodzinne i dla Dzieci:

Monika opowiada dziś o nieco starszych grach planszowych i karcianych dla najmłodszych i nieco starszych graczy. Są to tytuły takie jak: Kaleidos, Projekt miasteczko, Mob Town, oraz Ranczo party.

Dział Kickstarter:

W dziale Kickstarter przede wszystkim zaproszenie od Jakuba do śledzenia i “lajkowania” naszego profilu na Facebooku. Kuba mówi o kampaniach trzech gier, jakie odbywają się obecnie na Kickstarterze. Są to:

Untamed: Feral Factions

Last Aurora

Dig your Way Out,

https://www.kickstarter.com/projects/borderline/dig-your-way-out

Dzięki za Waszą uwagę i czas i zapraszamy serdecznie na następny odcinek.

DO ZOBACZENIA za tydzień kolejny odcinek BOARD NEWS !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *