Ankama – Arkeis

Ankama - Arkeis

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼

Tym razem mamy coś dla fanów Egiptu, bo wydawnictwo Ankama zapowiedziało grę Arkeis, gdzie podczas eksploracji starożytnego egipskiego grobowca, zespół archeologów i poszukiwaczy natrafia na zagadkę, która została zapomniana przez historię. Aby poznać prawdę, będziecie eksplorować piramidę, omijając śmiertelne pułapki i stawiając czoła hordom potworów, które ich ścigają.

“Arkeis to kooperacyjna gra kampanijna oparta na fabule i osadzona w ruinach starożytnego Egiptu. Każdy gracz wciela się w rolę poszukiwacza, który eksploruje modułową planszę. Gracze mają do dyspozycji dwie akcje na turę: przeszukiwanie, poruszanie się, udzielanie pomocy sojusznikowi lub walkę z licznymi niebezpieczeństwami, które czyhają na nich w grobowcach! Wyniki ich działań mogą być zmieniane przez zdobywany w trakcie kampanii ekwipunek i ulepszenia postaci. Mogą ryzykować, narażając się na klątwę lub doznając trwałych obrażeń! Każda postać ma swój plecak, w którym przechowuje przedmioty (i klątwy) między przygodami. Każdy scenariusz ma cele, które gracze będą próbowali osiągnąć podczas gry, aby zdobyć nagrody w postaci kluczowych przedmiotów i ulepszeń, które wpływają na kolejne scenariusze.”

~ Angelika
#boardgames #boardnews #ankama #arkeis #egipt #kooperacja #graplanszowa #kampania #fabuła #grobowiec #piramida ///Ankama – Arkeis///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno