AleGramy – Sponsor Główny

 AleGramy - Sponsor Główny

‼ WYDARZENIE ‼

Do Festiwal ALEgramy 2023 pozostało dokładnie 9 dni, więc przyszedł czas na przedstawienie sponsora głównego imprezy, którym jest PKO Bank Polski! PKO zaprasza na halę C, stoisko C21, gdzie będą czekać doradcy, którzy nie tylko zaprezentują, ale też dokładnie wyjaśnią gamę produktów i możliwości oferowanych przez PKO Bank Polski.

“PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. Spółka wypracowuje solidne wyniki finansowe i zwiększa skalę działania. Jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla klientów z wszystkich segmentów i osiąga najwyższe udziały m.in. w rynku depozytów i kredytów.
Bank korzysta z zaawansowanych, właściwych dla cyfrowego świata narzędzi. Od kilku lat z powodzeniem korzysta z potencjału tkwiącego w transformacji cyfrowej, doskonali standardy zdalnego świadczenia usług finansowych, wspiera technologicznie kanały sprzedażowe, cyfryzuje i automatyzuje procesy biznesowe. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, która została aktywowana przez klientów już ponad 7,6 mln razy, PKO Bank Polski jest najbardziej mobilnym bankiem w kraju.”

Przypominamy także, że cały czas trwa sprzedaż biletów, które możecie zakupić tu: 👉 https://tiny.pl/c4lvs

~Angelika
#boardgames #boardnews #gryplanszowe #alegramy #festiwalalegramy #sponsorglowny /// AleGramy – Sponsor Główny///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia