Albi – Detective: City of Angels

 Albi - Detective: City of Angels

‼ AKTUALIZACJA ‼

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o planach wydawniczych wydawnictwa Albi Polska Gry, gdzie została zapowiedziana gra “Detective: City of Angels”, która przenosi graczy w mroczny i niebezpieczny świat Los Angeles z lat 40-tych. Dziś przychodzimy do Was z wieściami, że gra ma się ukazać tej jesieni!

“Gracze będą mieli możliwość wcielić się w role detektywów z LAPD lub jednego z nich, który pełni rolę “The Chisel” i próbuje wprowadzić pozostałych graczy w błąd. W grze ciekawym elementem gry jest innowacyjny system ARC (Adaptive Response Card), który pozwala na prowadzenie realistycznych przesłuchań podejrzanych.

Detektywi muszą zbierać dowody i ślady, a każda sprawa to starannie skonstruowana łamigłówka, która może rozwijać się w różny sposób w zależności od działań graczy, co pozwala na stworzenie historii opartej na rozwijającej się fabule. Gra zainspirowana została filmami noir, twórczością Jamesa Ellroya i grą wideo L.A. Noire od Rockstar Games. Do dyspozycji graczy jest wiele trybów rozgrywki i dziewięć scenariuszy o zwiększającym się poziomie trudności.”

~Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #albi #detectivecityofangels /// Albi – Detective: City of Angels///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia