‼ AKTUALIZACJA ‼

Mamy dla Was najnowszą aktualizację dotyczącą kampanii gry Purple Haze wydawnictwa Phalanx Polska! Otóż został udostępniony do pobrania projekt instrukcji (EN) do gry! Warto zaznaczyć, że wydawca nadal pracuje nad zawartością oraz oprawą graficzną, aby dostarczyć jak najlepszy produkt.

“Purple Haze to wciągająca kooperacyjna gra fabularna dla 1-6 graczy, która zabierze Was w samo serce ciemności, czyli do Wietnamu w roku 1967. Wcielicie się w oddział marines, który przemierza gęste dżungle, zalane pola ryżowe i bambusowe wioski tego zielonego, ale zniszczonego wojną kraju. Trudne wybory będą decydować o Waszym losie i misji, ukazując Waszą determinację i zdolność do przetrwania.

🚁 Purple Haze to nie tylko gra fabularna, ale także taktyczna, z zawartą kampanią. Wasze decyzje będą miały wpływ na przebieg historii, a Wasza taktyka zadecyduje o wyniku walk na życie i śmierć. Wasze postacie będą cierpieć, a niektórzy może nie dotrą do domu. Ci, którzy przetrwają, staną się mądrzejsi i silniejsi. Waszym celem jest ukończenie misji i wyjście z tego wszystkiego żywym.”

Link do instrukcji: 👉 https://bit.ly/3O7k2If

~ Angelika
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #phalanx #purplehaze #kooperacja //Phalanx – Purple Haze///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno