10 SUPER GIER dla 2 OSÓB – Brzdęk? Moja lista gier planszowych

Brzdęk ? a może Azul?

Gry planszowe, w których 2 osobowy wariant rozgrywki uważam za najlepszy lub na tyle dobry, aby je Wam polecić właśnie jako fajne gry dla pary graczy. O tym dziś Wam opowiem.

W większość z tych tytułów możecie zagrać na więcej osób, ale warto mieć je na uwadze jako świetne planszówki dla dwojga. Poznacie dziś pierwszą dziesiątkę gier planszowych, w które bardzo lubię grać w dwie osoby. Będą to wymagające gry i takie dedykowane bardziej dla graczy średnio i mocno zaawansowanych.

W drugim odcinku tego cyklu, który pojawi się już za tydzień, powiem Wam o lżejszych, prostszych i bardziej przystępnych planszówkach. W sam raz dla graczy początkujących, ale i tych nieco bardziej wymagających.

Choć w drugiej części tej listy nie zabraknie też wielkich pudeł i kilku trudniejszych tytułów, w które bardzo lubię grywać na dwóch graczy.

Opowiem Wam więc łącznie o 20 grach. Ta lista nie jest topką, rankingiem czy toplistą gier dla 2 osób, a raczej zbiorem tytułów które Wam polecam wypróbować właśnie w wariancie na dwóch graczy.

Mam nadzieję, że znajdziecie w tym zestawieniu coś dla siebie.

Gry w odcinku:

Jeśli podoba Ci się to co robię


#grydladwojga #gryplanszowe #ONTABLE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno