‼️PRZEDSPRZEDAŻ‼(2020-05-15 12:32:22)

‼️PRZEDSPRZEDAŻ‼ (2020-05-15 12:32:22)

‼️PRZEDSPRZEDAŻ‼️

Ostatnio w Board News na YouTube opowiadałem Wam o Escape Tales Rytuał Przebudzenia, a tez Portal Games startuje z przedsprzedażą 2 gry z tej serii – Low Memory!

O moich wrażeniach z Rytuału Przebudzenia usłyszycie tutaj: https://bit.ly/2X01HRr

💾Opis gry💾

W roku 2060 Elizabeth żegna się z mężem. Mieli wyruszyć w rodzinną podróż, jednak musi ona dokończyć najpierw ważne badania i postanawia później dołączyć do swojego partnera. Autonomiczny pojazd męża opuszcza podjazd, a kobieta wraca do pracy.

Elizabeth budzi się następnego ranka na sofie. Przeraźliwie boli ją głowa, a w domu panuje bałagan, jakby ktoś się do niego włamał. Choć próbuje ze wszystkich sił, nie umie sobie przypomnieć niczego od momentu, gdy zajęła się pracą. Elizabeth postanawia użyć skanera pamięci…

Escape Tales: Low Memory to wyjątkowa gra kooperacyjna typu escape room, bowiem skupia się nie tylko na wymagających zagadkach, lecz także na wciągającej historii, na którą będziecie mieli wpływ podczas rozgrywki. Od decyzji podjętych podczas gry, zależeć będzie jak potoczy się cała historia. W Escape Tales: Low Memory zagłębicie się w historie 3⃣ bohaterów i krok po kroku odkryjecie, co ich łączy.

Gra jest świetnym odwzorowaniem rozrywki, którą zapewniają Pokoje Zagadek – będziecie przeszukiwać poszczególne lokalizacje i napotykać zagadki logiczne, wymagające do rozwiązania sprytu, spostrzegawczości i myślenia analitycznego. Gra pozwala na zabawę w zaciszu domu, zarówno w grupie, jak i w rozgrywce jednoosobowej.

💾Jestem ciekaw jak fabularnie i zagadkowo zaskoczy nas tym razem nowe Escape Tales, a Wy?💾

Przedsprzedaż u wydawcy: https://bit.ly/LowMemory
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia