‼️PRZEDSPRZEDAŻ‼(2020-04-27 09:12:50)

‼️PRZEDSPRZEDAŻ‼ (2020-04-27 09:12:50)

‼️PRZEDSPRZEDAŻ‼️

Już dzisiaj startuje przedsprzedaż wersji 1.5 gry RPG Słowianie: Mitologiczna gra fabularna od Wydawnictwo Hengal. Wydawca zapowiada, że jest to przedsprzedaż, ale grę otrzymacie już za około 1.5 tygodnia – przypadek? 😉

⚔️Opis gry⚔️

Słowianie przenoszą Graczy do fikcyjnego uniwersum, utrzymanego we wczesnośredniowiecznej stylistyce. Opisany świat jest bardzo podobny do realnego z IX–XI w., gdzie jedyną rozumną i cywilizowaną nacją są ludzie. Jednak nie ma tutaj rozległej władzy centralnej, podstawę systemu społecznego stanowią „państwa-wioski” z odrębnymi prawami, wierzeniami i tradycjami. Akcja gry toczy się na kontynencie Slavia, który jest częścią większego świata, tajemniczego i nieznanego, pełnego przeróżnych zagrożeń. W poszczególnych regionach te niebezpieczeństwa mogą być odmienne: zjawiska pogodowe, anomalie magiczne, rozmaite rodzaje bestii, demonów czy wrogowie spoza granic kontynentu np. Germanów, Dzikie Ludy, tajemniczy Ludzie Lasu.

Zamawiając podręcznik do Słowian lub dodatek Wybrańcy / Dziennik Zielarki otrzymacie również wersję PDF gry, a co więcej do czasu nadania wysyłki dostaniecie również kilka bonusowych, elektronicznych mini suplementów.

Do tego będziecie mieli dostępne również kilka ciekawych gadżetów dla gadżetowych fanów lub fanów tego słowiańskiego świata! Ja się do takich zaliczam, więc radośnie czytam, że dostępne będą:
– Dice Tray
– 3 map
– Mata 80×60 ze wzorem Mapy Slavii
– ołówki z logiem Słowian
– Ekran Mistrza Podziemi

⚔️Graliście już w Słowian? Jak Wasze wrażenia?⚔️

Przedsprzedaż wystartuje tutaj: https://bit.ly/2VEoses
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia