‼️NEWS‼(2020-05-04 08:45:41)

‼️NEWS‼ (2020-05-04 08:45:41)

‼️NEWS‼️

Wszyscy, którzy czekali na dodruki od Galakta doczekają się też w tym miesiącu dodatku do Wojny o Pierścień – Panowie Śródziemia.
Dodatek ten przez długi czas był niedostępny, a część graczy spekulowała, czy dodruk w ogóle będzie, tak więc jest 🙂

⚔️Opis dodatku⚔️

Rozszerzenie PANOWIE ŚRÓDZIEMIATM rozbudowuje grę planszową WOJNA O PIERŚCIEŃTM, zapewniając graczom nowe możliwości, które pozwolą im odpowiedzieć na powyższe pytania – i wiele innych! – oraz stworzyć podczas rozgrywek nowe możliwości i strategie.

Ważne osobistości, przedstawione wcześniej jedynie poprzez karty Wydarzeń, doczekały się w tym rozszerzeniu własnych figurek i specjalnych zasad. Wśród nowych postaci znajdziecie Elronda, Galadrielę, Sméagola, Gothmoga i potężnego Balroga z Morii, a także alternatywne wersje Gandalfa, Czarnoksiężnika z Angmaru i Rzecznika Saurona.

W pudełku znajdują się też nowe specjalne kości akcji: kości Powierników Pierścieni Elfów dla gracza Wolnych Ludów i kości Pomniejszych Sług dla gracza Cienia. Wreszcie, znajdziecie tu również nowe wersje Towarzyszy z Drużyny Pierścienia, których dotyczy nowy opcjonalny wariant Rady Rivendell.

⚔️Co sądzicie o dodatku? Wart dokupienia?⚔️

Panów Śródziemia dostaniecie tutaj: https://bit.ly/3b2Z46o
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia