‼️NEWS‼(2020-04-18 09:46:37)

‼️NEWS‼ (2020-04-18 09:46:37)

‼️NEWS‼️

Dla wszystkich wspierających i obserwujących kampanię Nanaki od Cloud Games Piotrek przygotował kilka słów odnośnie kampanii gry. Na tą chwilę kampania została anulowana, ale spokojnie powróci po uwzględnieniu kilku poprawek. Dzisiaj o 15:00 pojawi się LIVE, na którym Piotrek odpowie na pytania.

Cała wiadomość niżej:

“Cześć!

Na początku chciałbym serdecznie podziękować wszystkim wspierającym! Osobom które dokonały faktycznego zamówienia na egzemplarz Nanaki oraz tym wybierającym opcję “Fajka pokoju”. Podziękowania należą się również patronom medialnym i wszystkim dobrym duszom, wspomagającym projekt głosząc dobre słowo o samej kampanii.

Ze względu na dobro wspierających i samej gry postanowiłem zakończyć trwającą kampanię w celu dokonania korekt. Główną myślą tworzenia tej gry była chęć dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Jak się okazało – przy zaproponowanym pakiecie nie byłoby to możliwe.

Po 3 dobrach udało nam się osiągnąć 1/3 wymaganego celu. Z jednej strony pozostało nam 27 pełnych dni kampanii i osiągnięcie wymaganego celu byłoby możliwe. Z drugiej jednak strony, uważam że Wy jako gracze zasłużyliście na więcej. Chciałem aby gra z każdym odblokowanym celem stawała się coraz bardziej atrakcyjnym produktem, jednak przy obecnym poziomie wsparcia istniałoby zagrożenie ufundowania jej bez dodatkowych komponentów (takich jak drewniane znaczniki i wiele innych niespodzianek). Dokonanie edycji zawartości\pakietów w czasie trwania kampanii na Wspieram.to jest technicznie niemożliwe, więc jedynym sposobem jest zamknięcie trwającej kampanii.

Korekty o których wspominam dotyczą: lepszego opisu samej gry i korzyści płynących ze wsparcia, pakietów dostępnych w czasie kampanii, liczbą materiałów od recenzentów i większych nakładów na marketing przed rozpoczęciem samego procesu finansowania. Wszystkie zmiany będą nadal w granicach podstawowych założeń projektu – dobra, przystępna gra z wysokiej jakości komponentami, produkowana w całości w Polsce.

Zwrot środków wpłacanych na kampanii jest dokonywany automatycznie przez Wspieram.to w ciągu 24 godzin roboczych.

Wydanie tej gry to dla mnie duże marzenie. Mam nadzieję że gra mimo wszystko zagości na waszych stołach.

Planowana sesja ‘Pytań i Odpowiedzi’ odbędzie się zgodnie z planem – dzisiaj, o godz. 15:00 na kanale YouTube Granie w chmurach. Tam chętnie odpowiem na Wasze pytania i powiem jakie są plany jeżeli chodzi o przyszłość Nanaki.

Zachęcam do śledzenia social media Cloud Games. Tam będą pojawiać się kolejne informacje o sposobie wydania gry.

Niech prowadzą Was duchy przodków!

(Piotrek)”

⭐️Czekacie na powrót kampanii? Bo my tak!⭐️

Link do kampanii gry: https://bit.ly/2RQywyK
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia