‼️NEWS‼(2020-03-22 07:05:56)

‼️NEWS‼ (2020-03-22 07:05:56)

‼️NEWS‼️

Kolejny link ze świata jeszcze nie post ale już apo.
Ubiegły czwartek miał być dla fanów Horroru w Arkham LCG dość wyjątkowy ze względu na live stream FFG, na którym miał być zaprezentowany zupełnie nowy „produkt” z serii.

Oczywiście panoszący się po świecie wirus zadbał o to żeby stream się nie odbył (a w sumie został przesunięty na najbliższy wtorek) i zapowiedź przepadła w mrocznej otchłani.

Na szczęście FFG zdradziło tajemnicę na swoim Instagramie. W ten oto sposób dowiedzieliśmy się, że AHLCG przechodzi poniekąd w tryb Marvel Champions (oczywiście kolejny szósty cykl został już zapowiedziany) i będzie oferował predefiniowane decki poszukiwaczy tak żeby każdy nowy gracz bez problemów mógł wskoczyć w paszczę szaleństwa.

Pierwszą z postaci został Nathaniel Cho, czyli wizualne połączenie Bruce’a Lee i Jeta Lee. Screena wrzucamy w załączeniu.

Czy to dobry pomysł? Mam wrażenie, że tak. Gra jest wyśmienita ale obecnie, przy piątym cyklu, wciągniecie kogoś nowego do choćby pojedynczego scenariusza jest dość skomplikowane. Zbudowanie grywalnej talii „na życzenie” przy dostępie do około tysiąca kart jest niewykonalne w krótkim czasie.

Więcej informacji, bohaterów jak i prawdopodobnie ceny, poznamy w nadchodzący wtorek na Twitchu.

Ja czekam. To może być fajna sprawa i powód do odświeżenia jakichś starych scenariuszy, choćby mojej ukochanej Carcosy.

🐙 A Wy też czekacie czy trzymacie się swoich postaci którzy są już o krok od szaleństwa? W sumie jak i my po tych dwóch tygodniach „kwarantanny”. 🐙

~Tomek

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia