‼️NEWS‼(2020-03-20 10:59:36)

‼️NEWS‼ (2020-03-20 10:59:36)

‼️NEWS‼️

Galakta rozpoczyna nabór na astronautów! Projekt NAUTILUS poszukuje kandydatów! Gra Załoga: W poszukiwaniu dziewiątej planety zapowiedziana przez polskiego wydawcę!

🚀Opis gry🚀

Pozbawiony innych opcji, zespół badawczy pod przewodnictwem dr. Markowa powołał do życia Projekt NAUTILUS: załogową misję mającą na celu empiryczne potwierdzenie istnienia Dziewiątej Planety. Po latach prac badawczych i niezliczonych niepowodzeniach udało się opracować technologię umożliwiającą przeprowadzenie tej misji. Pozostało pytanie: kto wejdzie w skład załogi? Czy jesteście gotowi dołączyć do projektu NAUTILUS? Ochotnicy poszukiwani!

Załoga: W poszukiwaniu dziewiątej planety to gra karciana o prostych zasadach, w której wspólnie przeżyjecie aż 50 misji! Z każdą kolejną gra staje się trudniejsza. Po każdej rozgrywce możesz przerwać i kontynuować później. Gra jest przeznaczona dla 2 – 5 osób.

Podobnie jak prawdziwi astronauci, gracze mają ograniczoną komunikację. Można się porozumiewać tylko przy pomocy zagranych kart. Trudne? Owszem. Jak każda wyprawa do gwiazd. Na dodatek wygrywacie tylko wtedy, kiedy każdy z graczy wypełni swoją misję.

🚀Fani gier logicznych gotowi i chętni?🚀

BGG: https://bit.ly/3a6ypWR
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno