‼️NEWS‼(2020-03-19 09:57:07)

‼️NEWS‼ (2020-03-19 09:57:07)

‼️NEWS‼️

Jesteście fanami całej serii gier Valeria? Jeśli tak to pewnie zainteresuje Was gra Shadow Kingdoms of Valeria!

⚔️Opis gry⚔️

Od lat ludzie, elfy i krasnoludy powoli wkraczają na kolejne tereny budując swoje cytadele, twierdze i wioski. Teraz nadszedł czas, aby zebrać żołnierzy i zniszczyć ich gatunek oraz wprowadzić rządy Królestw Cienia!

Jesteś Strażnikiem spragnionym zniszczenia Valerii, a Twoim zadaniem jest uzyskać prawo dowodzenia armią dla Królestw Cienia. Odwiedź ciemne kapliczki, aby pozyskiwać kolejne stwory, magię, klejnoty i złoto, które wzmocnią Twoją armię. Poprowadź potwory do bitwy, aby podbić ziemie i zdobyć punkty zwycięstwa. Gracz z największą liczbą Punktów Zwycięstwa na końcu gry zostanie ogłoszony zwycięzcą.

Podczas swojej tury musisz przenieść Strażnika z bieżącej lokalizacji do nowej lokalizacji. Kiedy twój Strażnik wejdzie do jednej z 5 Świątyń, najpierw bierzesz dowolną dostępną kostkę ze Świątyni i kładziesz ją na swojej planszy gracza, a następnie wykonujesz akcję Świątyni.

W grze występuje 5 rodzajów stworów (kolory kości):
– Goblin (zielony),
– Ork (czerwony),
– Szkielet (biały),
– Gargulec (fioletowy)
– Gnoll (brązowy).

Wyślij Strażnika do obozu na swojej planszy gracza, aby użyć kości stworów. Poprowadź swoją mroczną armię do zwycięstwa i zniszcz Valerię!

⚔️Zapowiada się miodnie, prawda?⚔️

BGG: https://bit.ly/2UnpR7a
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia