‼️NEWS‼(2020-03-13 22:36:35)

‼️NEWS‼ (2020-03-13 22:36:35)

‼️NEWS‼️

Wydawnictwo Gale Force Nine (znane choćby z tytułu DUNE) zapowiedziało dwa rozszerzenia do swojej gry osadzonej w świecie Obcego! Ukażą się one już latem.

🌑Opis gry🌑

ALIENS: ANOTHER GLORIOUS DAY IN THE CORPS! jest kooperacyjną grą planszową nastawioną na przetrwanie dla 1-6 graczy, w której wraz z żołnierzami piechoty morskiej zmierzymy się z przeciwnościami. Gra absolutnie oddaje atmosferę filmu. Aby przetrwać musisz współpracować i zachować zimną krew. Autor gry Andrew Haught znany jest z takich tytułów jak Firefly, Doctor Who i Tanks.

Gracze rozgrywają 6 misji w różnych obszarach, rozpoczynając od Nadziei Hadleya po ciemne zakamarki głębokiego gniazda ksenomorficznego. Oprócz tego możemy rozegrać 4 połączone ze sobą misje w trybie kampanii. Musimy walczyć z nieugiętymi atakami ksenomorfów i utrzymać się przy życiu, aż do końca kampanii. Mamy jeszcze dwie misje skupione na przetrwaniu w stylu „Zabij lub sam zostań zabity”. Zaczynamy z “gołymi pięściami”, więc musimy zdobywać broń i sprzęt, podczas, gdy hordy ksenomorfów próbują nas dostać w swoje łapska. Jak długo jesteśmy wstanie przetrwać wbrew wszystkim przeciwnością?

Czy jednak coś może konkurować z NEMESIS Adama Kwapińskiego od Awaken Realms?

🌑Co sądzicie? Ktoś próbował swoich sił w tej grze?🌑

Nemesis dostaniecie tutaj: https://bit.ly/38Q8Don
BGG: https://bit.ly/2w4ZeMi
~LuKo

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia