‼️NEWS‼(2020-03-09 13:13:08)

‼️NEWS‼ (2020-03-09 13:13:08)

‼️NEWS‼️

Portal Games wystartowało właśnie z przedsprzedażą Storage Boxa do Osadników: Narodziny Imperium wraz ze wszystkimi dodatkami oraz kartami promocyjnym! :O

Do tego wszystkiego Portal zorganizował akcję promocyjną – do końca marca otrzymacie 30% rabatu na wszystkie produkty z całej serii Osadników.

Zwróćcie też uwagę na kilka rzeczy, o których pisze wydawca:

⚠ Uwaga ⚠
Storage Box będzie sprzedawany wyłącznie przez sklepik Portal Games.
👉 http://bit.ly/StorageBoxPL

⚠ Uwaga 2 ⚠
W trosce o zapewnienie jak najlepszej ceny produktu, zunifikowaliśmy okładki wydań polskiego i angielskiego. Jednak jeżeli ilość zamówień z Polski będzie odpowiednio duża, to grafika na okładce będzie również w rodzimej wersji językowej.

Storage Box składa się z 2 perfekcyjnie zaprojektowanych wyprasek, w których posortujesz wszystkie karty i planszetki z gry podstawowej oraz wszystkich dodatków. Przegrody ułatwią Ci szybkie odnalezienie talii każdej frakcji. Karty w koszulkach również bez problemu się
zmieszczą!

W tym Wielkim Pudle znajdziesz również zamykaną tackę, w której możesz uporządkować wszystkie drewniane komponenty i żetony do gry. Tacka jest wyjmowana, dzięki czemu można jej używać podczas rozgrywki i znacząco skrócić czas rozkładania gry na stole.

Dodatkowo otrzymasz:
👉 9 nowych kart promocyjnych, które możesz dodać do talii kart zwykłych, aby urozmaicić rozgrywkę. Karty są w języku polskim.
👉 3 jednoczęściowe planszetki graczy do frakcji Amazonek, Atlantydów i Azteków, zastępujące składane planszetki z tych dodatków. Planszetki są w języku polskim.
👉 Kompletną instrukcję do gry podstawowej oraz wszystkich wydanych do tej pory dodatków. Wszystko w jednym dokumencie, dzięki czemu szybciej odnajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania podczas rozgrywki. Instrukcja w języku polskim.

⭐️Ależ to prawdziwie EPICKI zestaw dla fanów Osadników. Zamawiacie?⭐️

Wszystkie dodatki i grę podstawową z serii Osadników: Narodziny Imperium dostaniecie także tutaj: https://bit.ly/3aJIxVr
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia