‼️NEWS‼(2020-03-03 08:40:19)

‼️NEWS‼ (2020-03-03 08:40:19)

‼️NEWS‼️

Czas na ujawnienie kolejnej garści informacji przez na temat nowej gry Detektyw Sezon 1 od Portal Games, która trafi do sklepów już latem tego roku. Gra będzie składała się z 3 spraw, a więcej o nich przeczytacie niżej.
Jeśli nie chcecie wiedzieć nic o nadchodzących sprawach (chcecie mieć niespodziankę) polecamy nie czytać dalej 😉

⭐️Opis gry od wydawcy⭐️

➡ Sprawa „Krew, tusz i łzy” przeniesie graczy do starej posiadłości w Wielkiej Brytanii, gdzie odkryją oni rodzinne tajemnice z przeszłości oraz związaną z nimi tajemniczą śmierć patrona rodziny. To świetna pełna humoru historia, idealna dla fanów literatury Agaty Christie.

➡ W „Żelaznym alibi” gracze znajdą się w samym środku krwawych porachunków między gangami toczącymi się we włoskiej dzielnicy. Będą musieli nie tylko rozwiązać sprawę, odkryć kto zabił Roberta Parksona, ale i obserwować rosnące napięcie w dzielnicy oraz ustalić, czy komuś można zaufać w atmosferze przemocy i wzajemnych oskarżeń.

➡ Sprawa „Przyczyny naturalne” przeniesie graczy na kampus uniwersytecki w Stanach Zjednoczonych. Profesor Calvin Higgs zostaje znaleziony martwy w swoim laboratorium w Instytucie Biologii Uniwersytetu stanu Virginia. Gracze będą musieli odkryć, czy zmarł z przyczyn naturalnych, czy jednak stoi za tym ktoś z jego otoczenia. Ale jaki mógłby być motyw zbrodni?

➡ “Przyczyny naturalne” były wcześniej dostępne na stronach Portal Games jako darmowa sprawa demonstracyjna. Dzięki krótszemu czasowi rozgrywki była ona idealna do pokazania nowym graczom mechanik gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa. Portal Games chce nadal wspierać graczy darmową sprawa, dlatego z przyjemnością ogłasza, że od marca udostępnia za darmo sprawę “Przedmieścia”, w której gracze będą mogli rozwiązać zagadkę śmierci młodej dziewczyny znalezionej w opuszczonym domu. Podobnie jak w przypadku “Przyczyn naturalnych” “Przedmieścia” to krótsza sprawa o czasie rozgrywki do 90 minut. Wszystkie materiały potrzebne do gry są dostępne do pobrania na stronach Portal Games (w tym instrukcja, plansza do gry, karty), zatem nie jest konieczne posiadanie gry Detektyw do rozegrania tej sprawy.

Dodatkowo Portal Games przygotował specjalną niespodziankę dla wszystkich graczy, którzy ukończyli już “Przyczyny naturalne”. Szczegóły zostaną ujawnione już wkrótce!

🕵️‍♀️Wy też nie możecie już doczekać się kolejnych detektywistycznych spraw?🕵️‍♀️

Detektywa dostaniecie tutaj: https://bit.ly/2IgaF6k
BGG: https://bit.ly/3anUqQB
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno