‼️NEWS‼(2020-03-01 15:51:28)

‼️NEWS‼ (2020-03-01 15:51:28)

‼️NEWS‼️

Fani steampunkowych klimatów być może zainteresują się rosyjską produkcją City of the Great Machine, która ma ukazać się jeszcze w tym roku.

☁️Opis gry☁️

Sercem miasta jest Wielka Maszyna. Jest to sztuczna inteligencja, stworzona dla dobra ludzkości. Z czasem Wielka Maszyna opracowała jednak plan, aby osiągnąć swój cel. Aby udoskonalić miasto. Aby udoskonalić człowieka. Aby uczynić go znormalizowanym i niezawodnym, niczym koło zębate w mechanizmach Wielkiej Maszyny.

Jeden gracz wciela się w Wielką Maszynę. Celem Wielkiej Maszyny jest zrealizowanie planu, który przyniesie ludzkości szczęście. Aby to osiągnąć Wielka Maszyna będzie kierowała swoimi mechanicznymi sługusami i strażnikami. Jednocześnie konieczne będzie jednak radzenie sobie z rosnącym nieporządkiem w mieście.

Pozostali gracze nazywają się rewolucjonistami. Działają razem przeciwko Wielkiej Maszynie. Celem rewolucjonistów jest doprowadzenie do rewolucji i obalenie despotycznego reżimu Wielkiej Maszyny.

Bohaterowie szukają wsparcia u ludzi i zachęcają ich do wszczęcia wielkiej rewolucji. Jednocześnie starają się, aby Wielka Maszyna w międzyczasie nie zrealizowała swojego przerażającego Planu.

Każda ze stron wierzy w słuszność sprawy, o którą walczy, ale ostatecznie, kto okaże się zwycięzcą?

⚙️Ktoś zaintrygowany? Brzmi ciekawie, prawda?⚙️

BGG: https://bit.ly/3ahfhoD
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia