‼️KICKSTARTER UPDATE‼(2020-06-07 15:00:00)

‼️KICKSTARTER UPDATE‼ (2020-06-07 15:00:00)

💲‼️KICKSTARTER UPDATE‼️💲

Ahoj planszowi piraci 🏴‍☠️! Już za niecałe trzy dni czyli w środę 10 czerwca o godzinie 9:00, kończy się kampania 𝐓𝐢𝐧𝐲 𝐄𝐩𝐢𝐜 𝐏𝐢𝐫𝐚𝐭𝐞𝐬 prowadzona przez Gamelyn Games. Jej popularność pobiła wszystkie inne odsłony z serii Tiny Epic i już pierwszego dnia zostały odblokowane wszystkie cele kampanii. Z tej okazji twórcy postanowili dosłownie obsypać nas złotem.

Jeśli przed zamknięciem kampanii 💲 uda się zebrać 854 484 tysięcy dolarów 💵, w pudełku zamiast plastikowych tokenów monet znajdziemy metalowe złote dublony 💰. Osiągnięcie tego celu jest już bardzo możliwe gdyż gra na ten moment zebrała już ponad 818 tysięcy dolarów 👏. Kampanię wsparło już ponad 16,5 tysiąca ludzi 👨‍👨‍👧‍👦.

Przypominamy że wydawnictwo Fishbone Games ma już w swojej ofercie coś małego epickiego 🔫 a od niedawna żeglugowe ⚓️ euro. Może skuszą się teraz na małą epicką żeglugę? Przypominamy że gra ma być niezależna językowo, więc tym bardziej zobaczylibyśmy jej polskie 🇵🇱 wydanie. Trzymamy kciuki 🤞!

My już okazaliśmy nasze wsparcie i w styczniu wyruszymy na ciepłe wody z epicką przygodą. Czy ktoś z was również się skusił?

💲: https://bit.ly/2BHNZMf
🎬: https://bit.ly/2UipUBX

~Michał

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno