‼️HOT NEWS‼(2020-06-01 12:10:31)

‼️HOT NEWS‼ (2020-06-01 12:10:31)

⭐️‼️HOT NEWS‼️⭐️

Świetna informacje nadciąga z planszowego frontu od Portal Games! Wystartowała właśnie przedsprzedaż samodzielnej gry Neuroshima: Last Aurora wraz z dodatkiem Przebudzenie Molocha, a także nowego dodatku frakcyjnego do Neuroshima Hex 3.0: Troglodyci! :O

💥Neuroshima: Last Aurora💥

Neuroshima: Last Aurora to gra dla 1-4 graczy oparta na Last Aurora, grze autorstwa Mauro Chiabotto z sukcesem ufundowanej na Kickstarterze w ubiegłym roku, którego polską edycję Portal Games osadził w świecie Neuroshimy. Gracze muszą walczyć o przetrwanie, zbierać surowce, usprawniać swoje pojazdy i walczyć z wrogami, którzy pragną pierwsi dotrzeć do Aurory. To gra z dużą dawką rywalizacji dla graczy bez skrupułów. Trzeba zawalczyć o swoje, zanim będzie za późno. Będziecie gromadzić karty łupów i eksplorować teren, zbierać przedmioty w warunkach ekstremalnych, ale też napotykać na wrogów. Gdyby piekło zamarzło, wyglądałoby właśnie tak!

Równocześnie z grą podstawową wydawane jest do niej rozszerzenie Neuroshima: Last Aurora – Przebudzenie Molocha. Wprowadza ono nowe karty i zasady, nowy rodzaj Ocalałych, nowych wrogów oraz nowy zasób – baterie jądrowe..

PREMIERA: III kwartale 2020

💥Hex 3.0: Troglodyci💥

Dodatek Neuroshima Hex 3.0: Troglodyci wprowadza nową frakcję do gry i stawia przed graczami zupełnie nowe wyzwania. Armia wyróżnia się dużą liczbą wojowników i żetonów Bitwy. Troglodyci łatwo dostosowują się do zaistniałych na planszy warunków. Dzięki nowej mechanice kanibalizacji własnych jednostek, natychmiast otrzymują dodatkowy bonus Sytości. Wojownicy ze znacznikami Większej Sytości zadają więcej ran, są szybsi, stają się mobilni lub wytrzymalsi. Z drugiej strony poświęcanie jednostek prowadzi do zmniejszenie ich liczby i ogranicza możliwość uruchomienia bitwy przez zapełnienie planszy.

💥To się nazywa zapowiedź! Co weźmiecie?💥

Przedsprzedaż tutaj: https://bit.ly/NEUROSHIMA
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia