‼️HOT NEWS‼(2020-03-02 11:00:21)

‼️HOT NEWS‼ (2020-03-02 11:00:21)

⭐️‼️HOT NEWS‼️⭐️

Świetne wieści od wydawnictwa Galakta – gra Dylemat Króla ukaże się w II połowie roku w polskiej wersji językowej! Gra jest świetna, co widać chociażby po BGG, więc warto zerknąć o co w niej chodzi 🙂

⚔️Opis gry⚔️

Dylematy Króla to gra przeznaczona dla 3-5 osób, w której wcielicie się w członków ciała doradczego samego monarchy. Jako Rada złożona z przedstawicieli potężnych rodów szlacheckich, będziecie w jego imieniu decydować o losach krainy. Dylematy przed którymi przyjdzie Wam stanąć będą się wiązały z nieodwracalnymi konsekwencjami. Podjęte decyzje i efekty Waszych działań na stałe pozostaną zapisane w annałach Królestwa Ankist dzięki zastosowaniu mechaniki legacy.

Każda rozgrywka jest niepowtarzalna, odzwierciedlając bieżącą sytuację królestwa i stanowiąc okres panowania kolejnego monarchy, wybranego z uprzednio zwycięskiego rodu. Ciągle rozbudowywana o skrywane w zaklejonych kopertach karty talia dylematów reprezentuje problemy, z którymi przyjdzie zmierzyć się Radzie. Poza wyborami dotyczącymi różnych aspektów zarządzania królestwem, składa się ona również z kart specjalnych. Wydarzenia oraz karty historii stanowią część ciągnącej się przez dekady opowieści.

W grze, dzięki Waszym wpływom, będziecie podejmowali masę ważnych decyzji, ale należy pamiętać o tym, że każdy, nawet z pozoru oczywisty wybór, może w każdej chwili odbić się echem i skutkować nieoczekiwanymi konsekwencjami parę pokoleń później… A to, co jest dobre dla królestwa jako całości może okazać się złe dla Waszych rodów.

⚔️Zainteresowani tym świetnym tytułem?⚔️

Więcej grafik w komentarzach.

BGG: https://bit.ly/3aeb31a
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia