‼ZAPOWIEDŹ‼Lucrum Games – Sabika

‼ZAPOWIEDŹ‼ Lucrum Games - Sabika

‼ZAPOWIEDŹ‼

🔥Sabika ukaże się w polskiej wersji językowej dzięki wydawnictwu Gry planszowe Lucrum Games! Gra ukazać się ma w przyszłym roku.

Na wzgórzu Al-Sabika w Granadzie dynastia Nasrydów stworzyła jedną z najbardziej imponujących budowli w historii, Alhambrę.

W grze Sabika wcielicie się w jednego ze szlachciców Nasrid, który przyczynił się do budowy wież, ogrodów i pałaców tego starożytnego pomnika. Oprócz tego zaszczytnego zadania musicie ustanawiać szlaki handlowe przez Europę i Maghreb. Trasy te zapewnią Wam wystarczające dochody, aby móc przyjąć wymagającą daninę nałożoną przez monarchów katolickich. W zamian za swoją pracę otrzymacie wojskową ochronę przed różnymi konfliktami w Królestwie Taifas.

Sabika wdraża nowy mechanizm, który integruje trzy powiązane ze sobą rondle. Każda rondel koncentruje się na innym scenariuszu: budowie Alhambry, rzeźbieniu wierszy w jej salach i eksporcie towarów wzdłuż szlaków handlowych. Wszystko to rozgrywa się na przestrzeni pięciu er (rund), a na koniec piątej rundy zwycięża gracz, który zgromadził najwięcej punktów prestiżu.

~Angelika

#boardgames #gryplanszowe #boardnews #lucrumgames #sabika
///Lucrum Games – Sabika///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia