Strefa RPG

Witaj w naszej Strefie RPG, znajdziesz u nas gameplaye, recenzje gier RPG, oraz coś ekstra dla wszystkich którzy chcą dopiero rozpocząć swoja przygodę z RPG!

Myślałeś kiedyś o grze w której jedyną planszą jest twoja wyobraźnia?

O epickich przygodach, które snuć będziesz z przyjaciółmi? O bohaterze, którego sam stworzysz i wyruszysz nim gdziekolwiek zechcesz? Zatem dobrze trafiłeś wędrowcze!

Kraina gier fabularnych zabierze cię w podróż pełną niezwykłych doświadczeń. Nie przejmuj się, jeśli nie wiesz co to RPG (erpegie???), albo nie rozumiesz mistycznych skrótów d20 / przerzut / kryt i nagła śmierć! Jesteśmy tutaj by wszystko ci wytłumaczyć.

Niczym poczciwy karczmarz; przy kufelku, trzaskającym w kominku ogniu i szalejącej za oknem ulewie – opowiemy ci o ścieżce niezwykłych przygód. Nie zważaj więc na tajemniczy wzrok zakapturzonej postaci w końcu sali i nie podejrzewaj, czy aby napitki tu podawane nie są zatrute… Nie, jeszcze nie dziś i nie w tej historii. Tymczasem usiądź wygodnie i posłuchaj…

Znajdziesz tu zapisy z rozegranych sesji, wskazówki co do tego jak rozpocząć przygodę z grami fabularnymi, pomysły na to jak wciągnąć w to znajomych. Obejrzysz recenzje i dyskusje na temat papierowych RPG, prezentacje światów w jakie możesz się zanurzyć przy odrobinie chęci i wyobraźni.

Nie zwlekaj więc i ruszaj w dal!
Przygody zew, tajemnic mrok nich niosą cię w krainy!