‼PREMIERA‼Fox games – Księga czarów i Nanga Parbat

‼ PREMIERA ‼ Fox games - Księga czarów i Nanga Parbat

‼ PREMIERA ‼

Lubicie gry na dwie osoby? Dzisiaj premierę mają, aż dwa tytułu wydawnictwa foxgames.pl, które przeznaczone są dla dwóch graczy.

🎲 Księga Czarów – pozwoli stanąć do pojedynku, gotowi? Otwórzcie zatem Księgę czarów i zanurzcie się w świecie magii! Zbierajcie niezwykłe przedmioty i pozyskujcie potężnych sprzymierzeńców, by rozwijać swój czarodziejski kunszt. Pamiętajcie jednak, że wiedza to nie wszystko, chcąc pokonać swojego przeciwnika będziecie musieli wykazać się sprytem. Przekonajcie się, kto z Was zostanie najpotężniejszym czarodziejem!

🎲Nanga Parbat – zabierze was w niebezpieczną wyprawę. Wiele wysokogórskich ekspedycji nie miałoby szans powodzenia bez pomocy członków lokalnych społeczności. Są nie tylko tragarzami, ale także przewodnikami, którzy przecierają szlaki i budują obozy. W grze Nanga Parbat przejmiecie ich rolę, by pomóc wspinaczom szybko i bezpiecznie dostać się na szczyt. Wykorzystajcie swoje umiejętności i spryt, by wspiąć się ze swoją ekspedycją po zwycięstwo!

~Angelika

#boardnews #ontablenews #foxgames #boardgames #gryplanszowe #nangaparbat #ksiegaczarow ///Fox games – Księga czarów i Nanga Parbat///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia