Portal Games – Dragons of Etchinstone

 Portal Games - Dragons of Etchinstone

‼ CROWDFUNDING ‼

Aktualnie na platformie Gamefound trwa kampania kieszonkowej, jednoosobowej gry – “Dragons of Etchinstone” od wydawnictwa Chip Theory Games. I choć do końca kampanii pozostało raptem 10 dni, to dziś wydawnictwo Portal Games Polska ogłosiło, że stanie za wydaniem polskiej wersji językowej.

Zgodnie z informacją, współpraca obejmuje “zarówno lokalizację tytułu, realizację kampanii oraz dystrybucję po dostarczeniu egzemplarzy do polskich wspierających”.

Kilka słów wydawcy o tytule?

“W Dragons of Etchinstone gracze stają do walki jako uczniowie magów, podróżując przez cztery niebezpieczne regiony czarodziejskiej krainy w przygotowaniach do ostatecznego starcia z przerażającym smokiem.

Dragons of Etchinstone to niecodzienny tytuł w katalogu Chip Theory Games – wydawnictwa znanego z wielkokalibrowych wydań. Gra podstawowa to raptem 16 kart Magów, 2 karty Regionu, 2 karty Smoka i instrukcja. To list miłosny do rozgrywek solo: skondensowanych, czystych, nastawionych na akcję. Jej autorem jest Joe Klipfel z Mythfield Games, wielki fan Mage Knighta. I to właśnie Mage Knight jest – nieco paradoksalnie, patrząc na różnicę w formacie obu tytułów – wielką inspiracją dla “Smoków”. “

Więcej znajdziecie na stronie kampanii ? https://bit.ly/4cDXRnO

~ Angie
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #crowdfunding #kampania #gamefound #dragonsoftheetchinstone #chiptheorygames #portalgames /// Portal Games – Dragons of Etchinstone ///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu The Crown