‼PLANY WYDAWNICZE‼Portal Games – Plany Wydawnicze na 2023r GRY NIESPODZIANKI

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼ Portal Games - Plany Wydawnicze na 2023r GRY NIESPODZIANKI

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼
W tym roku Portal Games Polska swoje planszowe nowości zapowiedziane na rok 2023 podzieliło na kilka kategorii. Zacznijmy od GIER NIESPODZIANEK, które ukażą się w tym roku.

🪐 NIEZBADANA PLANETA [Planet Unknown]
Ta planszówka to konkurencyjna gra dla 1-6 graczy, w której gracze próbują rozwinąć najlepszą planetę. W każdej rundzie każdy z graczy umieszcza na swojej planecie jeden kafelek z dwoma zasobami. Każdy zasób reprezentuje infrastrukturę potrzebną do podtrzymania życia na planecie. Każde umieszczenie kafelka jest ważne, aby skutecznie pokryć swoją planetę, a także zbudować jej silnik. Po umieszczeniu kafla gracze wykonują dwie akcje związane z dwoma rodzajami infrastruktury na kaflu. Niektóre rozmieszczenia kafli uruchamiają “meteory”, które utrudniają rozwój wszystkich planet i uniemożliwiają zdobywanie punktów w rzędzie i kolumnie meteoru.

✉ LISTY Z ZAŚWIATÓW [Phantom Ink]
Imprezowa gra, w której gracze dzielą się na drużyny i pierwsza drużyna, która odkryje tajemniczy przedmiot, wygrywa! Podziel graczy tak, aby drużyna Słońca i drużyna Księżyca miały po jednym Duchu i do trzech Mediów. Medium w drużynie dzieli się ręką siedmiu kart pytań, a Duchy rozpoczynają grę, wybierając jeden z pięciu przedmiotów na karcie jako sekretny obiekt.

⚔️ BRIAN BORU
W grze Brian Boru: High King of Ireland dążysz do zjednoczenia Irlandii pod swoją władzą, zapewniając sobie kontrolę dzięki potędze, sprytowi i małżeństwu. Połącz siły, aby odeprzeć najeźdźców Wikingów, buduj klasztory, aby poszerzyć swoje wpływy i zbieraj poparcie w miastach i wioskach na całej ziemi. Aby zostać najwyższym królem całej Irlandii, musisz poruszać się w sieci zmieniających się sojuszy, przechytrzyć swoich wrogów i chwycić historię za sznurki.
~Asia
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #portalgames #PortalCon #BrianBoru #NiezbadanaPlaneta #PlanetUnknown #ListyzZaświatów #PhantomInk ///Portal Games – Plany Wydawnicze na 2023r GRY NIESPODZIANKI///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia