‼PLANY WYDAWNICZE‼Portal Games – Plany Wydawnicze na 2023r GRY KARCIANE

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼ Portal Games - Plany Wydawnicze na 2023r GRY KARCIANE

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼
Teraz trzy nowości dla fanów karcianek od wydawnictwa Portal Games Polska w ramach zapowiedzi na 2023 rok.

🧠 MIND BUG
W grze Mindbug przywołujesz hybrydowe stwory i wysyłasz je do walki z przeciwnikiem – ale kiedy przywołujesz stwora, przeciwnik może użyć jednego ze swoich Mindbugów, aby przejąć nad nim kontrolę. Przechytrz swojego przeciwnika w fascynującym taktycznym pojedynku, w którym posiadanie najlepszych kart i zagrywanie ich w nieodpowiednim momencie może być dla ciebie zabójcze.

👾 SHARDS INFINITY
Shards of Infinity łączy w sobie bezprecedensowy poziom strategii i personalizacji w jednym małym pudełku. Zamiast rywalizować o punkty, gracze muszą prześcignąć swoich przeciwników i zredukować ich zdrowie do zera, co można zrobić na kilka sposobów. Każdy gracz rozpoczyna grę z podstawową talią kart, a także może zdobyć nowe karty z centralnego wyświetlacza sześciu kart i dodać te nowe karty do swojej talii lub użyć ich natychmiast, w zależności od tego, czym są.

🌀 AEON’S END OUTCASTS
Aeon’s End: Outcasts kontynuuje system Expedition, który został wprowadzony w Aeon’s End: New Age, który pozwala graczom odtworzyć całą posiadaną zawartość w formacie krótkiej kampanii. Po każdej grze gracze otrzymają nowe skarby i karty graczy, które pozwalają im stać się potężniejszymi. Jednak nemezis, z którymi gracze będą się mierzyć, stają się coraz silniejsze z każdą bitwą.
~Asia
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #portalgames #PortalCon #AeonsEndOutcasts #MindBug #ShardsInfinity ///Portal Games – Plany Wydawnicze na 2023r GRY KARCIANE///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia