‼PLANY WYDAWNICZE‼Portal Games – Plany Wydawnicze na 2023r GRY EURO

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼ Portal Games - Plany Wydawnicze na 2023r GRY EURO

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼
Kolejna grupa zapowiedzianych na ten rok planszówek od Portal Games Polska to trzy gry euro.

🐺 WILKI [The Wolves]
Wilki to gra strategiczna dla 2-5 graczy. To gra o przetrwanie najsilniejszych, w której rywalizujesz o zbudowanie największej, najbardziej dominującej watahy poprzez zajmowanie terytorium, rekrutowanie samotnych wilków i polowanie na ofiary. Uważaj jednak, by nie ekspandować zbyt lekkomyślnie na tereny, na których dobrze prosperują twoi rywale – mogą oni zwabić członków twojego stada.

🌳 WOODCRAFT
W grze Woodcraft współautorstwa Vladimira Suchego wcielasz się w leśnych ludzi prowadzących konkurencyjne warsztaty w lesie, w których zbierasz drewno i wytwarzasz towary dla swoich klientów. Po drodze zatrudniasz pomocników, ulepszasz swój warsztat i kupujesz różne rodzaje drewna i innych narzędzi, aby stworzyć najlepszy warsztat, jaki możesz.

🚂 AGE OF STEAM
Parzące parą żelazne konie ryczą przez dzikie równiny! Age of Steam to gra, która przenosi nas w czasy, gdy pionierskie amerykańskie koleje budowały tory, które zmieniły gospodarkę Ameryki. Akcja toczy się w potęgach przemysłowych rozwijającego się kraju: Pittsburghu, Cincinnati, Chicago i nie tylko.
~Asia
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #portalgames #PortalCon #Wilki #TheWolves #Woodcraft #AgeofSteam ///Portal Games – Plany Wydawnicze na 2023r GRY EURO///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia