‼PLANY WYDAWNICZE‼Portal Games – Plany Wydawnicze na 2023r GRY AMERI

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼ Portal Games - Plany Wydawnicze na 2023r GRY AMERI

‼ PLANY WYDAWNICZE ‼
Kolejna porcja zapowiedzianych na 2023r przez Portal Games Polska planszowych nowości spodoba się wszystkim miłośnikom gier ameri.

⚓️ AHOY
Gra Ahoy, stworzona przez ten sam zespół, który stworzył Root i Oath, oferuje głęboką, interaktywną rozgrywkę w szybkiej i łatwej do opanowania formie oraz kolorową scenerię. Ahoj to lekko asymetryczna gra, w której dwóch do czterech graczy wciela się w role szermierzy i żołnierzy szukających Sławy na pełnym morzu.

🌔 CRESCENT MOON
Crescent Moon to gra typu area control dla czterech lub pięciu graczy. Wciel się w jedną z pięciu skrajnie asymetrycznych postaci, z których każda ma swoje własne cele do wypełnienia, unikalne akcje do wykorzystania i zmieniające grę moce specjalne do zastosowania. Buduj symbiotyczne relacje z sojusznikami, podkopuj swoich rywali i mądrze wybieraj przyjaciół i wrogów w tej ciętej grze o władzy i polityce.

🧟‍♂️ ZOMBICIDE ŻYWI I NIEUMARLI [Zombicide: Undead or Alive]
Zombicide: Żywi i Nieumarli przenosi wybuchową akcję Zombie do zupełnie nowej epoki i lokalizacji, przenosząc graczy w sam środek mitycznego Starego Zachodu. W grze pojawiają się nowe typy ocalałych, takie jak Rewolwerowiec, Brawler, Townsfolk i Faithful, z których każdy ma swoje własne, unikalne zasady. Oczywiście jest też mnóstwo Zombie do zniszczenia. Nowe mechaniki gry, takie jak Balkony i Pociąg, przetestują graczy na nowe sposoby.
~Asia
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #portalgames #PortalCon #ZombicideŻywiiNieumarli #Ahoy #CrescentMoon #ZombicideUndeadorAlive ///Portal Games – Plany Wydawnicze na 2023r GRY AMERI///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia