‼NEWS‼Ravensburger – The Lord of the Rings Adventure Book Game

‼ NEWS ‼ Ravensburger - The Lord of the Rings Adventure Book Game

‼ NEWS ‼
Już w Lutym 2023r od wydawnictwa Ravensburger pojawi się nowa gra z uniwersum 💍 Władcy Pierścieni. The Lord of the Rings Adventure Book Game to kooperacyjna gra, która przenosi na planszę całą trylogię Tolkiena.

Jak sama nazwa wskazuje, nadchodząca gra planszowa rozgrywa się na kartach książki, która pełni rolę planszy. Gracze, na kolejnych stronicach przechodzić będą osiem rozdziałów gry, począwszy od Shire i spotkania Frodo z Bractwem Pierścienia w Rivendell, poprzez Kopalnie Morii, wieżę Sarumana w Isengardzie, aż po sam Mordor.

Podczas każdego rozdziału gracze muszą współpracować, aby przejść przez Śródziemie, jednocześnie opierając się pokusie Pierścienia, gdy dobierają karty z talii, mając nadzieję na uniknięcie kart Oka Saurona. Każda rozkładówka ma własną instrukcję ustawienia i unikalne wyzwania. Rozegranie jednego rozdziału ma zajmować ok. 20 minut.

Gralibyście w polską wersję takiej planszówki?
👉 BGG: http://bit.ly/3ZYyDJW
~Asia
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #Ravensburger #TheLordoftheRingsAdventureBookGame ///Ravensburger – The Lord of the Rings Adventure Book Game///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia