‼NEWS‼Lautapelit fi – The Quest for El Dorado Dragons, Treasures & Mysteries

‼ NEWS ‼ Lautapelit fi - The Quest for El Dorado Dragons, Treasures & Mysteries

‼ NEWS ‼
Wyprawa do El Dorado to jedna z bardziej znanych i lubianych gier Reinera Knizii. Na naszym rynku wydana przez Nasza Księgarnia – gry. Jeśli należycie do grona wielbicieli tej planszówki, to ucieszy Was najnowsza zapowiedź dodatku The Quest for El Dorado Dragons, Treasures & Mysteries. Rozszerzenie narazie zostało zapowiedziane w wersji angielskiej. Miejmy nadzieję, że doczekamy się szybko także rodzimego wydania.

Dodatek The Quest for El Dorado Dragons, Treasures & Mysteries wprowadza 3 nowe moduły z nową zawartością i mechanizmami, aby jeszcze bardziej wzbogacić doświadczenie tego wyścigu z deckbuildingiem przez amazońską dżunglę.

👑 Moduł Skarby zapewnia nowe żetony skrzyń skarbów, które każdy gracz otrzymuje na początku gry. Każdy gracz wybiera jeden, aby umieścić go gdzieś na każdej z płytek terenu. Jeśli zbierzesz 4 żetony skrzyni skarbów, natychmiast wygrywasz grę.

🐲 Moduł Smoki zawiera 4 pionki smoków, każdy w innym kolorze odpowiadającym kolorom kart. Smoki rozpoczynają grę w uśpieniu i każdy na swoim kaflu terenu. Gdy odkrywca gracza wejdzie na płytkę terenu ze śpiącym smokiem, smok budzi się i nikt nie może przejść przez jego miejsce ani obok niego. Moduł ten zawiera również nowe karty, które pozwalają graczom wykonywać akcje związane ze smokami.

🤫 Moduł Tajemnice wprowadza nowe, mniejsze płytki terenu z ciemnymi mgłami. Umieszcza się je na normalnych kaflach terenu, aby dodać obszary tajemniczej mgły. Gdy gracz zatrzyma się obok kafla tajemnicy, zostaje on odwrócony i widoczny staje się układ znajdujący się pod nim.
~Asia
#boardgames #boardnews #lautapelit #TheQuestforElDorado #gryplanszowe #TheQuestforElDoradoDragonsTreasuresandMysteries ///Lautapelit fi – The Quest for El Dorado Dragons, Treasures & Mysteries ///

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia