O nas

Witaj na kanale ON TABLE Gry Planszowe

Jestem Asia i będę dla Ciebie recenzować gry planszowe, karciane, gry figurkowe, strategiczne, imprezowe, familijne, euro, ekonomiczne, logiczne, fabularne, przygodowe, kooperacyjne, fantasy, wojenne, ameritrash i wszystkie inne kategorie z rynku gier planszowych. Przedstawię Ci zasady rozgrywki, pokażę z bliska elementy jakie skrywa pudełko, wymienię atuty i wady gry i oczywiście ocenię ją według poniższej skali:

  1.  TRAGICZNA – a kysz!
  2.  BARDZO SŁABA – fuj, fuj!
  3.  SŁABA – szkoda czasu!
  4.  MIERNA – naprawdę muszę?
  5.  PRZECIĘTNA – może w coś lepszego?
  6.  PONADPRZECIĘTNA – mogę zagrać
  7.  DOBRA – zagram z przyjemnością
  8.  BARDZO DOBRA – o wreszcie!
  9.  PRAWIE IDEAŁ – mogę grać, grać i grać!
  10.  IDEAŁ – istnieje? 🙂

Cześć, jestem Angelika i w hobby planszówkowym jestem od około 10 lat. Zaczęłam od prostej myśli: “kupię sobie grę, aby mieć w co zagrać ze znajomymi” i sytuacja wymknęła się spod kontroli. Obecnie w domu nie ma miejsca, gdzie nie znajdzie się gry planszowej. W Board News będę Wam prezentować gry dla dzieci oraz gry rodzinne, choć prywatnie gram (prawie!) we wszystko. Zobaczycie mnie na relacjach live i na różnego typu eventach planszówkowych, gdzie z chęcią z każdym przybiję piątkę.

Cześć, jestem Tomek. Moja przygoda z planszówkami zaczęła się jakieś 8 lat temu od Pandemic’a i niestety na niej się nie skończyła 😃. Obecnie w swojej kolekcji posiadam ponad 100 gier wraz z dodatkami, zapewne będzie ich jeszcze więcej, ale przydałyby się już jakiś patent na “gumowe regały”. Moimi ulubionymi grami są: Pory Roku, Terraformacja Marsa, Zombicide: Czarna Plaga i Nemesis. W OnTable m.in zajmuje się sekcją prowadzeniem strony, ankietami, głosowaniami oraz obsługą patronów.  Głównie spotkać możecie mnie na FB, czasami na jakimś konwencie 🙂

One thought on “O nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.