‼KONKURS‼Granna – Konkurs Box Monster

‼ KONKURS ‼ Granna - Konkurs Box Monster

‼ KONKURS ‼

Kolejny piątek i wlatuje kolejny planszówkowy konkurs! Tym razem do zgarnięcia jest kooperacyjna gra rodzinna Box Monster wydawnictwa Granna .

W grze gracze wcielają się w ekipę ratunkową, która musi w błyskawicznym tempie wyciągnąć z paszczy żarłocznego potwora wszystkie przedmioty pokazane na kartach zdjęć rentgenowskich. Uwaga, można używać tylko rąk. Gra stymuluje zmysł dotyku.

❓ PYTANIE KONKURSOWE ❓

Granna to wydawnictwo, które od lat znana jest między innymi z takich tytułów, jak Superfarmer! I właśnie na widok żarłocznego potwora, zwierzątka wystraszyły się do tego stopnia, że powskakiwały na siebie tworząc wieżę niemałych rozmiarów! Waszym zadaniem jest oszacowanie, jakiej wysokości jest wieża. UWAGA: wysokość podajemy w mm np. 98 mm!

ZASADY KONKURSU

👉 Organizatorem konkursu jest Board News.
👉 Sponsorem nagrody jest: wydawnictwo Granna! Dziękujemy!
👉 1 uczestnik może w komentarzach zostawić tylko 1 odpowiedź (nie może jej edytować).
👉 Termin umieszczenia odpowiedzi: poniedziałek, 23 stycznia 2023 roku do godz. 23.59.
👉 Do wygrania: 1 egzemplarz rodzinnej gry Box Monster.
👉 Celem konkursu jest wyłonienie jednego zwycięzcy spośród uczestników tej zabawy na Facebooku, który poda dokładną lub najbliższą wysokość wieży ze zwierzątek znajdującej się na zdjęciu w komentarzach. Wynik należy podać w mm – inne formaty odpowiedzi nie będą brane pod uwagę.
👉 Zwycięzca zostanie ogłoszony w komentarzach pod postem konkursowym na naszej stronie Board News na Facebooku po zakończeniu konkursu.
👉 Zwycięzcę wyłoni komisja składająca się z redaktorów Board News.
👉 Zwycięzcą zostanie osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe w komentarzach pod tym postem. W przypadku gdy nikt tego nie zrobił, zwycięzcą zostaje osoba, która była najbliżej poprawnej odpowiedzi. W przypadku większej ilość poprawnych odpowiedzi, znaczenie będzie mieć w pierwszej kolejności czas umieszczenia odpowiedzi, natomiast w drugiej to, czy został umieszczony przez kandydata like/reakcja pod postem.
👉 Zwycięzca ma 48h od momentu ogłoszenia wyników, aby zgłosić się w wiadomości prywatnej na profilu Board News z potwierdzeniem chęci odebrania nagrody i danymi kontaktowymi.
👉 Komisja konkursu ma 5 dni roboczych na wyłonienie i ogłoszenie zwycięzców.
👉 Nagrody mogą zostać wysłane do zwycięzcy wyłącznie na terenie Polski.

Życzymy udanej zabawy!

#konkurs #boardnews #boardgames #gryplanszowe #granna #boxmonster
///Granna – Konkurs Box Monster///

Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją Konkursu na łamach serwisu.

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia