Frostpunk gra planszowa rozmowa z Adamem Kwapińskim 2020

Frostpunk │ The Board Game │ gra planszowa │ rozmowa z Adamem Kwapińskim

Frostpunk The Board Game czyli ekonomiczna, survivalowa, złożona i wymagająca strategicznego myślenia gra z mechaniką worker placement, którą zaprojektował Adam Kwapiński.

Jak się okazuje nie tylko dla wytrawnych graczy czy osób szukających nie łatwych wyborów, również trudnych moralnie. Dla graczy lubiących podejmować strategiczne decyzje i zarządzać nie tylko surowcami, ale całą społecznością. Frostpunk to zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów w świecie gier planszowych tego roku.

Ta planszówka jest adaptacją na modularnej planszy komputerowego Frostpunka. Jak się to udało twórcy takich gier jak Nemesis czy Lords of Hellas?

Autor planszowej gry Frostpunk Adam Kwapiński dziś specjalnie dla Was jest moim gościem i porozmawiamy o jego kolejnej grze planszowej, osadzonej w mroźnym i brutalnym świecie. Świecie, w którym każdy obywatel pracuje, aby miasto przetrwało, aby przetrwało społeczeństwo, nawet kosztem utraty jednostek.

Frostpunk w wersji planszowej będzie także w języku polskim. Tym bardziej warto, aby polscy gracze zobaczyli jak ta gra planszowa się prezentuje, jak grać w Frostpunka oraz z jakiego rodzaju trudnościami będą musieli zmierzyć się gracze. Cel jest tylko jeden – przetrwać.

#Frostpunk #graplanszowa #OnTable Nemesis

BOARD NEWS: Wyjątkowy │ Frostpunk │ Smartphone│Zombicide │
https://youtu.be/_tTUb89J260

Jeśli podoba Ci się to co robię

View on YouTube

One thought on “Frostpunk gra planszowa rozmowa z Adamem Kwapińskim 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *