
‼ PPRZEDSPRZEDAŻ ‼
Właśnie ruszyły przedsprzedaże dwóch gier od wydawnictwa Galakta , Bestii i gry Bohaterowie Tenefyru. Ich premiery zostały zaplanowane ? na przełom Stycznia i Lutego tego roku.
Bestia używa talii kart kierunkowych, aby poruszać się po lasach, bagnach i jaskiniach, używając sprytu i podstępu, aby ukryć swój trop przed łowcami. Jednak za każdym razem, gdy łowca porusza się nad miejscem, w którym wcześniej była Bestia, pojawia się ślad. Dopiero gdy łowca przeszuka dane miejsce lub sama Bestia zaatakuje niczego nie podejrzewający cel, ujawnia się jej rzeczywista pozycja. Co więcej, każdy Łowca ma tylko jedną szansę na przeszukanie w każdej rundzie, co czyni tę decyzję napiętą i trudną. Łowcy rzadko mają pełne informacje o tym, czy trop, którym podążają, zawiera faktyczną lokalizację Bestii, czy też trop ten już przeminął.
Bohaterowie Tenefyru to w pełni kooperacyjna gra typu deck-building dla 1 do 4 graczy. Reprezentujesz jednego z czterech bohaterów i zaczynasz jako niedoświadczony, ale z unikalną kartą umiejętności. Walcząc na drodze przez lochy pełne złych stworzeń, zdobywasz łupy w postaci kart, które są dodawane do twojej talii startowej. Oczyść loch z potworów, a zostaniesz nagrodzony przez mieszkańców wioski.
~Asia
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #Bestia #BohaterowieTenefyru #Galakta #przedsprzedaż #dungeoncrawler ///Bestia i Bohaterowie Tenefyru – Galakta///




