‼ CROWDFUNDING ‼
I w końcu nadeszła ta chwila! Długo wyczekiwana kampania najnowszego tytułu znanego wszystkim Vitala Lacerdy startuje już dziś ? Po sukcesie “Inventos” przyszła pora na “Speakeasy”! Czy czujecie ten klimat szalonych lat 20.? Czasów prohibicji, mafijnych porachunków i brzmienia jazzu, który w tamtych latach zdobywał serca Amerykanów. Tym razem przenosimy się na ulice Manhattanu, by w pełni zanurzyć się w tej fascynującej epoce ?
“Speakeasy” już dziś otwiera się dla Was na platformie Kickstarter za sprawą Eagle Gryphon Games!
A dla przypomnienia ?
Speakeasy przeniesie Cię do szalonych lat 20. ubiegłego wieku, w erę prohibicji. W tej grze wcielisz się w rolę jednego z tych gangsterów, zarządzając i prowadząc własne imperium na Manhattanie. Możesz współpracować z zewnętrznymi gangsterami, a nawet atakować i rabować handlarzy rumem, aby zdobyć cenne zasoby i zyskać przewagę nad rywalami. Będziesz musiał ostrożnie zarządzać swoimi kartami, strategicznie rozmieszczając pracowników, aby dostarczać nielegalny alkohol i osiągać cele, aby zarabiać.
W tej grze polegającej na rozmieszczaniu pracowników i zarządzaniu kartami będziesz musiał zatrudnić zbirów, którzy pomogą ci przejąć Manhattan. Będziesz wypełniać swoje sejfy darmowymi pieniędzmi podatkowymi. Ostateczny cel jest prosty: zgromadzić jak najwięcej pieniędzy i stać się najbardziej skutecznym gangsterem w mieście.
BGG? https://bit.ly/3WhKcuP
Kampania ?https://bit.ly/4dfxHqg
~ Angie
#boardgames #gryplanszowe #boardnews #EagleGryphonGames #Speakeasy #VitalLacerda ///Eagle-Gryphon Games – Speakeasy///




