‼️ZAPOWIEDŹ‼(2020-02-28 19:30:16)

‼️ZAPOWIEDŹ‼ (2020-02-28 19:30:16)

‼️ZAPOWIEDŹ‼️

Galakta zapowiada wydanie kolejnego dodatku do gry This War of Mine!

⭐️Opis dodatku⭐️

Czas oblężenia stanowi rozszerzenie do gry This War Of Mine: Gra planszowa. Składa się na nie kilka modułów, które można wykorzystać celem wzbogacenia rozgrywki. Ponadto zawiera Utraconą nadzieję, rozbudowaną 3-aktową Kampanię Wojenną opartą o unikatowe zasady.

Każdy moduł jest samodzielny i może być wykorzystywany niezależnie lub w połączeniu z innymi modułami z tego i innych rozszerzeń poprzez dodanie składających się na niego elementów do elementów z zestawu podstawowego. Gracze mogą użyć dowolnej liczby modułów, ale najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie jednego lub dwóch z nich podczas jednej rozgrywki lub Kampanii. Ponadto do modułów najlepiej sięgnąć po zaznajomieniu się z zestawem podstawowym i zasadami gry, ponieważ w zależności od wybranego modułu rozgrywka może stać się znacznie bardziej złożona. W niniejszej broszurze znajduje się opis modułów oraz wszystkich wykorzystywanych przez nie elementów gry.

Z kolei Utracona nadzieja stanowi wyjątkową, niezwykle rozbudowaną fabularnie, 3-aktową Kampanię Wojenną rozgrywaną zupełnie niezależnie przy wykorzystaniu zarówno zasad podstawowych, jak i nowych reguł znajdujących się w tej broszurze. Utracona nadzieja wykorzystuje bardzo wiele dedykowanych elementów. Ich zasady opisano w rozdziale dotyczącym Kampanii Wojennej i w materiałach do gry, z którymi gracze zapoznają się w miarę postępu fabuły. Podczas rozgrywania Utraconej nadziei nie można wykorzystywać żadnego modułu ( z wyjątkiem Emiry, 13. Postaci, jeśli jest
również dostępne rozszerzenie Opowieści ze zniszczonego miasta), o ile wyraźnie nie pozwolą na to zasady Kampanii Wojennej.

⚔️Kto czeka na nowy dodatek i ponowną walkę o przetrwanie?⚔️

Jeśli jeszcze nie macie to TWoM oraz dodatek dostaniecie tutaj: https://bit.ly/32ENa0e
~Kuba

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sklepy Patronackie

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu reDrewno

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia