
‼️PRZEDSPRZEDAŻ‼️
Jeśli przegapiliście kampanię polskiej edycji Cubitos: Ryzykowny Wyścig od Dice&Bones na stronie wydawcy oraz platformie Wspieram.to, to firma Sloyca ogłosiła, że posiada wyłączność na dystrybucję tego tytułu i gra pojawi się w sklepie! Premiera zaplanowana jest na drugą połowę czerwca.
Przedsprzedaż gry rozpoczęła się w sklepie naszego partnera ALEplanszowki.pl. Oprócz podstawki, możecie znaleźć w ofercie 2 dodatkowe trasy:
? gra podstawowa + 2 dodatkowe trasy – https://bit.ly/3wuTaZV
? sama gra podstawowa – https://bit.ly/3z6pTXl
Oferta trwa do końca maja 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Po tej dacie cena SCD produktu będzie wynosiła 320 zł.
? W Cubitos gracze wcielają się w uczestników corocznego Cube Cup, wyścigu strategii i szczęścia, aby wyłonić mistrza Cubitos. Każdy gracz ma biegacza na torze wyścigowym i zespół wsparcia, który jest reprezentowany przez wszystkie kości, którymi dany gracz dysponuje.
~Patt
#cubitos #diceandbones #sloyca #aleplanszowki #boardgames #gryplanszowe #boardnews




