‼️NEWS‼(2020-03-21 13:22:07)

‼️NEWS‼ (2020-03-21 13:22:07)

‼️NEWS‼️

W związku z obecną sytuacją i wstrzymaniem produkcji gier planszowych przez wielu wydawców, Ludus Magnus Studio postanowiło pomóc trochę wszystkim siedzącym teraz w domach.

Wspierający grę Black Rose Wars mieli mieć możliwość zagrania również w tryb solo, który miał zostać dostarczony w drugiej fali jakoś w okolicach połowy tego roku (z góry przepraszam, że nie podaję konkretnej daty ale tyle już było zmian, a pewnie jeszcze kilka nas czeka po drodze…), jednak z przyczyn wspomnianych na początku, obecnie stało się to raczej niemożliwe. Dlatego też LMS, myśląc o zamkniętych w czterech ścianach fanach, udostępnił na swojej stronie tryb solo w formie PnP.
Są to identyczne zasady jak te, które zawarte zostaną w Sator Box, a jedyne zmiany to przystosowanie całości do wydruku własnym sumptem.

W pliku znajdziecie pełną instrukcję trybu solo oraz karty i żetony potrzebne do gry. Są dostępne dwie wersje PDFa – w niskiej (43,5MB) i wysokiej rozdzielczości (227MB). Różnią się wyłącznie jakością ale w obecnych czasach chyba nie ma co iść na kompromisy i brać co najlepsze, zwłaszcza jeśli dają to za darmo.

Z rzeczy, która będzie różniła tą wersję od wydanej oficjalnie to okładka, która została okraszona stosowną do obecnej sytuacji grafiką i prezentuje się zaiste zacnie. W środku również znajdziecie piękne grafiki, jak choćby załączony mag wzorowany na kultowym i uwielbianym przez fanów Vivi’m z Final Fantasy IX. Akurat pod względem artystycznym LMS nigdy nie zawodzi.

🖨 Cóż więcej. Pora znaleźć gdzieś w domu działającą drukarkę, wydrukować co trzeba i zacząć turniej magiczny przeciwko Czarnej Róży. 🖨

🌝 Zapraszam do ściągania Quarantine Survival Handbook czyli z naszego mówiąc Podręcznika Przetrwania Kwarantanny 🌚 – https://bit.ly/39djubT

🌜Ktoś chętny? W ogóle ktoś z Was posiada tą grę? 🌛

~Tomek

Link do wiadomości na fanpage BOARD NEWS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Sklepy Patronackie

Logo sklepu AbondeGames

Logo sklepu AlePlanszówki

Logo sklepu DragonEye

Logo sklepu Księgralnia

Logo sklepu reDrewno